پوسته فعال

پوسته شناسایی شده بروی وب سایت مورد نظر

dt-the7

نسخه: 7.4.3.3
توسعه دهنده: Dream-Theme
توضیحات: Any design, any layout. No coding required. The7 is the most customisable WordPress theme on the market up to date. Add the power of Visual Composer, The7 Post Types, Ultimate Addons, Slider Revolution, and WooCommerce to the mix, and you’ll get the ultimate web-site building toolkit! Theme is translation ready, compatible with WPML, SEO and mobile friendly (certified by Google).
بیشتر در مورد پوسته

توسعه دهندگان

برنامه نویسان و توسعه دهنده گان

افزونه های فعال

افزونه های شناسایی شده بروی سایت مورد نظر

نام افزونه: Thrive Visual Editor

توضیحاتی در مورد این افزونه یافت نشد.

جستجوی افزونه در همیار وردپرس

نام افزونه: Dt The7 Core

توضیحاتی در مورد این افزونه یافت نشد.

جستجوی افزونه در همیار وردپرس

نام افزونه: Layerslider

با کمک افزونه Layerslider می توانید تصاویر را به صورت لایه ای تعریف کنید و یک اسلایدر لایه ای بسازید. یعنی هر بخش به صورت مجزا روی تصویر بک گراند قرار میگیرند و ترکیب جالبی خلق می کنند.

صفحه سازنده دانلود افزونه

نام افزونه: Gutenberg

Gutenberg افزونه ای است که بیشتر از ویرایشگر اثرگذار است، وقتی ویرایشگر عمل می کند کل انتشار یا چاپ تحت افزونه به صورت سفارشی نمایان می شود.

سایت سازنده دانلود افزونه

نام افزونه: Blog Designer

Blog Designer افزونه ای است که به دنبال یک صفحه وب لاگ سازگار و متناسب با سایت تان می باشد.

سایت سازنده دانلود افزونه

نام افزونه: Contact Form 7

ساخت فرم تماس با ما در وردپرس به کمک این افزونه بسیار ساده و آسان می باشد. می توانید بعد از نصب سریعاً یک فرم جدید بسازید و یا اینکه از فرم آماده ی موجود استفاده کنید. و در نهایت از شورت کدی که فرم تماس با ما ۷ در اختیار شما قرار می دهد را در برگه/نوشته سایت وردپرسی خود وارد کنید تا در خروجی فرم تما...

سایت سازنده دانلود افزونه

نام افزونه: Go_Pricing

افزونه جدول و هزینه Go Pricing یکی از برترین و پرفروش ترین افزونه های جدول و هزینه در وردپرس می باشد. این افزونه دقیقا همانند افزونه هایی می باشد که شاید در وب سایت های هاستینگ یا فروش پنل پیامک یا موارد مشابه دیده باشید. این افزونه بسیار عالی کد نویسی شده است.

خرید نسخه حرفه ای افزونه

نام افزونه: Recent Tweets Widget

Recent Tweets Widget افزونه ای است برای خواندن پیام های وضعیتی از پایگاه داده.

سایت سازنده دانلود افزونه

نام افزونه: Revslider

افزونه روولوشن اسلایدر یا افزونه Slider Revolution حرفه ای ترین افزونه ای است که برای ساخت اسلایدر تاکنون ساخته شده است و تعداد فروش آن انقدر زیاد است که بهتر است خودتان در وبسایت خارجی آن مشاهده کنید. اسلایدر رولوشن واقعا بی نظیر است.

خرید افزونه صفحه افزونه

نام افزونه: Math Captcha

Math Captcha افزونه ای است که بطور یکپارچه ، لاگین ، رجیستریشن ،پسورد گم شده ،کامنت ها و تماس ها را در وردپرس ادغام می کند.

سایت سازنده دانلود افزونه

نام افزونه: Wp Review Pro

، افزونه WP Review Proبه راحتی امکان امتیاز دادن مشتریان به مطالب ، محصولات و … می باشد و در نتیجه ستاره دار شدن مطالب شما در گوگل جلسه زیبایی دارد.

دانلود افزونه

نام افزونه: TablePress

با کمک افزونه TablePress می توانید در وبسایت خود امکان ایجاد جداول را ایجاد کنید. تنظیماتی را برای جدول خود در نظر گرفته و به هر تعداد ستون و ردیف برای آن تعریف کنید.

سایت سازنده دانلود افزونه صفحه افزونه

نام افزونه: WP Edit

به کمک افزونه WP Edit می‌توانید گزینه‌های بیشتری را به نوار ویرایشگر وردپرس اضافه کرده و امکانات بیشتری در ادیتور خود داشته باشید.

دانلود افزونه سازنده افزونه افزونه مشابه در همیار وردپرس

نام افزونه: WooCommerce

افزونه WooCommerce برای ساخت یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند برای فروش محصول و کالای فیزیکی، فروش فایل و محصولات دانلودی و فروش خدمات می توان از آن استفاده کرد. این افزونه کاملا رایگان است و می توانید آن را در کنار وبسایت وردپرسی خود نیز نصب کنید.

سایت سازنده دانلود افزونه آموزش تکمیلی

نام افزونه: Js_Composer

با کمک افزونه Js_Composer می توانید یک صفحه مورد نظر و دلخواه ایجاد کنید. در واقع همان کار ویژوال کامپوزر را انجام می دهد و در بیشتر مارکت ها نام دیگر ویژوال کامپوزر است.

خرید افزونه

نام افزونه: Wp Top Bar

Wp Top Bar افزونه ای است که به شکل ساده ای نوار نمایش را در بالای سایت شما اضافه می کند.

دانلود افزونه سازنده افزونه

نام افزونه: All in One SEO Pack

این افزونه قدرتمند ترین افزونه بهینه سازی سایت های وردپرسی برای موتورهای جستجوگر است که بسیاری از وبلاگ نویسان و وبمسترها بر روی سایت وردپرسی خود از آن استفاده می کنند (بیش از ۳۰ میلیون)

سایت سازنده خرید افزونه نسخه رایگان افزونه آموزش تکمیلی